דרגו את המרצים
צפו בדירוג הפקולטה
שאלה: איך אני מוצא את  המרצה שלי? 
 

תשובה: ניתן למצוא את המרצה ע"י תיבת החיפוש. קודם בחרו את שם המוסד בו אתם לומדים, ולמטה רשמו את שם משפחתו של המרצה (ללא תואר פרופ',ד"ר' וכו'). אם אינכם זוכרים את שם משפחתו המדוייק, רישמו שם פרטי (אך עדיף שם משפחה מאחר והסינון הוא ע"פ שמות משפחה). הערה: ע"מ לצמצם את החיפוש, רישמו רק שם אחד של המרצה, קרי, שם משפחה או שם פרטי. אם תרשמו את שמו המלא (שם משפחה+שם פרטי), יתכן ותקבלו יותר תוצאות .

 

לאחר מכן יפתח לכם דף עם תוצאות החיפוש של מרצים העונים לחיפושכם. כאשר כל מרצה משוייך למוסד בו הוא מלמד. רב המרצים משוייכים בנוסף לפקולטה/חוג בהם הם מלמדים.  

 

סביר שתראו יותר ממרצה אחד, מאחר וזהו מאגר עצום של מרצים. לכן תוכלו למקד את חיפושכם ע"פ סרגל האלפא בית .

 

שאלה: איך מתבצע הדירוג?

 

תשובה: הדירוג הינו קל ופשוט. ישנם 4 קריטריונים לדירוג בסולם 1 (נמוך) – 5 (גבוה).

 

1)קלות הקורס: עד כמה יש להשקיע ע"מ להוציא בקורס הספציפי ציון גבוה? אנו , הסטודנטים יודעים היטב שישנם קורסים שכדי לקבל עובר צריך לחרוש, ואילו ישנם קורסים אחרים שלא צריך להתאמץ יותר מדי כדי להוציא מעל 90. קריטריון זה אינו נכלל בציון המשוקלל של המרצה, מאחר וישנם מרצים מעולים שאיכות הוראתם גבוהה, ולמרות זאת, מאוד קשה להוציא אצלם ציון טוב. קריטריון זה נועד בעיקר לאילו המתעניינים בקורסים אשר יכולים להעלות להם את הממוצע. כמו-כן , זהו מעין מדד המאפשר לכם לדעת את סיכוייכם "להפגיז" בקורס ציון גבוה.

 

2)עניין המרצה (האם המרצה מעניין): קריטריון זה מהווה מדד על העניין שבהרצאותיו של המרצה בקורס. עד כמה המרצה יודע להעביר את חומר הלימוד בצורה מעניינת..... או משעממת? ישנן הרצאות שבהן "מלקקים את האצבעות" ואילו אחרות שבהן "חולמים חלומות".

 

3)יחס המרצה לסטודנטים: עד כמה המרצה מתייחס אל הסטודנטים באופן מכובד וראוי. האם למרצה ישנה הנכונות לענות על שאלות הסטודנטים? ובכלל , האם המרצה נחמד?

 

4)יכולת המרצה ללמד: למעשה זהו הקריטיריון החשוב ביותר לדירוג, מאחר והוא מלמד על איכות ההוראה עצמה. כל סטודנט יודע שישנם מרצים אשר הינם חוקרים מעולים , אך איכות הוראתם לוקה בחסר. כמו- כן , ישנם מרצים שמשקיעים את רב מרצם במחקר (בעיקר באוניברסיטאות) , ומזניחים את תחום ההוראה. לנו בתור סטודנטים, איכות ההרואה מהווה פרמטר קובע. דהיינו- יותר חשוב לנו שמרצה ילמד באופן מקצועי מאשר שיבצע ניסויים מוצלחים במעבדותיו. כאן אתם תדרגו האם המרצה מלמד באופן מובן והסבריו ברורים, וכמו-כן, האם הוא מגיע מוכן להרצאותיו.

 

שאלה: לשם מה להוסיף קורס?

 

תשובה:הדירוג מתבצע פר קורס ספציפי. המטרה היא , שאתם תדרגו ותראו את תוצאות הדירוג לכל קורס בנפרד. ישנם מרצים שאיכות הוראתם משתנה בין קורס לקורס. בנוסף, מידע זה עשוי לסייע לכם מאוד בבואכם לבחור קורס. לדוגמא, אם תראו שבקורס מסויים ישנם ציוניי דירוג גבוהים, כנראה שתעדיפו לבחור בו, ולא בקורס אשר לו ציוני דירוג נמוכים.

 

שאלה: לשם מה תיבת הטקסט?


תשובה
: תיבת הטקסט מיועדת באם יש לכם, הסטודנטים משהו להוסיף אשר לא כוסה ע"י 4 קריטריוניי הדירוג.

כאן עדיף לרשום מידע שייסייע לסטודנטים אחרים . פשוט תשאלו את עצמכם , מה אתם הייתם רוצים לדעת לפני שאתם בוחרים קורס ? או , אם זהו קורס חובה, איזה מידע יוכל לסייע לכם בלימודי הקורס?

לדוגמא, אם המרצה בקורס אוהב לשאול על חומר ספציפי בבחינה, או שבכלל לא משתלם להיות נוכח בהרצאות אלא רק לקרוא מאמר מסויים לפני הבחינה?

אין לרשום גסויות, דברים אשר אינם קשורים או דברים אשר יפגעו בכבוד המרצים.

יש לרשום תגובות קורקטיות וממצות. זה לא המקום ל"סגירות חשבון" עם מרצה כזה או אחר.

כל תגובה תבדק ע"י מנהלי האתר ותועלה לאתר לאחר אישורה.

 

 

חשוב לציין שאישור הדירוג עשוי לקחת ימים מספר.

 

שאלה:  איך עובדת אופציית שלח לחבר? 


תשובה
: אופצית שלח לחבר באתר זה עובדת בשונה מרוב האתרים, האי מייל של החבר/ה מקבל את לינק הדף ממנו נלחצה האופציה של שלח לחבר. כך שאפשר לשלוח לחבר דירוג מסוים של מרצה או כל דף שהוא באתר.
 
שאלה:  איך לצפות בדירוג המרצה שלך?

 

תשובה: פשוט מאוד! יש ללחוץ על כפתור "צפה בדירוג" ליד שם המרצה בדף תוצאות חיפוש מרצים. לאחר מכן תפתח בפניכם טבלת הדירוג הבנוייה ע"פ קורסים אותם המרצה מלמד.

 

שאלה :מה עושים אם המרצה לא נמצא במאגר?

 

תשובה:הוסיפו אותו בדף צור קשר/הוסף מרצה. המרצה יוסף למאגר לאחר אימות של מנהלי האתר.

 
שאלה:מה עושים אם פרטי המרצה אינם נכונים?

 

תשובה:נא ציינו זאת בדף צור קשר. פשוט כתבו במילים שלכם את התיקון הדרוש, ומנהלי האתר יאמתו ויתקנו זאת.


שיתופי פעולה:

רוצה לטוס לחופשה אך קצר בכסף?
כעת ניתן לפרוס לתשלומים ללא תפיסת מסגרת האשראי
חייג ותבקש BUZZ
מונה טורס 03-6211455
טוס בזול 09-8305305
קשרי תעופה 03-5205020
   

 אנגל תמ"א 38 

למה זה כדאי? | כתבו עלינו | תנאי שימוש | פרסום באתר | הוסף למועדפים | מפת האתר | כתבו לנו!
בניית אתרים | מסחר אלקטרוני - ATPLOGIC ATPLOGIC